PUOŠTIS PROGA BET KOKIA!

EVA DESIGN-  tai elegantiškų siluetų, apgalvoto dizaino ir kruopštaus išpildymo drabužiai su charakteriu! Vienetinių, mažo tiražo drabužių ir juos papildančių aksesuarų linija sukurta ir pagaminta Lietuvoje. Kiekvieno modelio pagaminama vos po kelis vienetus, o detalės gali būti koreguojamos individualiai, atsižvelgiant į kiekvienos figūros ypatumus bei gyvenimo ritmą ir nuotaiką- taip sukuriamas unikalus, savitas išskirtinis įvaizdis, tad ir “antrininkę” sutikti tikimybė ypač menka.

.
.

.
Kuriant drabužius atsižvelgiame ir į tai, kad šiandieniniame gyvenimo tempe svarbu, jog rūbas būtų universalus ir būtų galima apsirengti ne tik į darbą ar į pasimatymą vakare, bet ir keliauti, o esant progai ir pasipuošti.
.

.
 UNIVERSALUMAS
Permainingoms vasaroms dienomis pasipuošti smagu, kai galima transformuoti suknelės rankovių ilgį sagutėmis, reguliuoti iškirptės gylį ar skeltuką.  
.

.

Skirtingų faktūrų ir spalvų sagos jau tapusios atpažįstama braižo detale, atlieka ne tik funkcinę dalį, tinkamai parinktos jos suteikia drabužiui žaismingumo, unikalumo. Paprasta derinti viršutinį rūbą, tai gali būti “rock” stiliaus ar klasikinis švarkelis, tinka tiek aukštakulniai, tiek laisvalaikio avalynė.

.


.
.
 LAISVĖ
Neįpareigojančio silueto, bet elegantiška, sunkaus kritimo audinio, kimono kirpimo rankovėmis suknelė. Patogi ir puošni, nevaržanti judesių, o dirželiu reguliuojama juosmens apimtis. Dera tiek aukštakulniai, tiek žemakulnės basutės.
.

.

.


.
.
NEPAMAINOMAS LINAS
 Nepamainomas vasarą- linas- gali būti elegantišlkas! Lengvai prigludusio silueto suknelės prie kurių lengvai derinamos žemakulnės balerinos ar aukštakulnės basutės, nedidelė rankinė, o gal ir daili skrybėlė.
.

 

.

.


El.parduotuvėje www.evadesign.lt pateikiamos užuominos, kaip suknelės gali būti subtiliai transformuojamos, atidžiai parinktomis detalėmis, kaip galima minimaliomis pastangomis improvizuoti kuriant vis kitokią nuotaiką įvairiomis progoms.


Kapsulinė kolekcija PHYLLON

_ART1400

Foto: Arcana Femina for „Friendly Stories“

 

____________

___________

stilizuotas augalo elementas drabužio detalėse 

 griežtų linijų reljefiškumas ir minkšto audinio kritimas 

natūralios gamtos spalvos: miškas, rūkas, uogos, spindintis vanduo

Kolekcijos dalį sudaro suknelės, sijonai, prie kurių derinami švarkeliai, megztukai. Įstrižos reljefiškos detalės drabužyje ne tik dekoratyvios, bet ir modeliuoja figūrą, o įstrižo audinio kirpimas padeda gaminiui puikiai glusti prie kūno.  Suknelių siluetas- platejantis ar tiesus gali būti pasirenkamas pagal figūros tipą, V formos iškirptė dėkinga tuo, jog tinka visiems figūrų tipams. 

 

 

________________________________________________

 

Platėjančio silueto sijonams ypatingą kritimą suteikia ne tik parinkti audiniai, bet ir kirpimas, o kruopščios apdailos detalės drabužį daro įdomiu, funkcionalumo suteikia- kišenės.  Drabužiai pagaminti iš natūralios sudėties audinių. Kiekvienu drabužiu galima kurti skirtingą ivaizdžio nuotaiką- tereikia parinkti aksesuarus ir avalynę. 

________________________________

Foto: Arcana Femina for „Friendly Stories“