PUOŠTIS PROGA BET KOKIA! - EVA DESIGN

PUOŠTIS PROGA BET KOKIA!

EVA DESIGN-  tai elegantiškų siluetų, apgalvoto dizaino ir kruopštaus išpildymo drabužiai su charakteriu! Vienetinių, mažo tiražo drabužių ir juos papildančių aksesuarų linija sukurta ir pagaminta Lietuvoje. Kiekvieno modelio pagaminama vos po kelis vienetus, o detalės gali būti koreguojamos individualiai, atsižvelgiant į kiekvienos figūros ypatumus bei gyvenimo ritmą ir nuotaiką- taip sukuriamas unikalus, savitas išskirtinis įvaizdis, tad ir “antrininkę” sutikti tikimybė ypač menka.

.
.

.
Kuriant drabužius atsižvelgiame ir į tai, kad šiandieniniame gyvenimo tempe svarbu, jog rūbas būtų universalus ir būtų galima apsirengti ne tik į darbą ar į pasimatymą vakare, bet ir keliauti, o esant progai ir pasipuošti.
.

.
 UNIVERSALUMAS
Permainingoms vasaroms dienomis pasipuošti smagu, kai galima transformuoti suknelės rankovių ilgį sagutėmis, reguliuoti iškirptės gylį ar skeltuką.  
.

.

Skirtingų faktūrų ir spalvų sagos jau tapusios atpažįstama braižo detale, atlieka ne tik funkcinę dalį, tinkamai parinktos jos suteikia drabužiui žaismingumo, unikalumo. Paprasta derinti viršutinį rūbą, tai gali būti “rock” stiliaus ar klasikinis švarkelis, tinka tiek aukštakulniai, tiek laisvalaikio avalynė.

.


.
.
 LAISVĖ
Neįpareigojančio silueto, bet elegantiška, sunkaus kritimo audinio, kimono kirpimo rankovėmis suknelė. Patogi ir puošni, nevaržanti judesių, o dirželiu reguliuojama juosmens apimtis. Dera tiek aukštakulniai, tiek žemakulnės basutės.
.

.

.


.
.
NEPAMAINOMAS LINAS
 Nepamainomas vasarą- linas- gali būti elegantišlkas! Lengvai prigludusio silueto suknelės prie kurių lengvai derinamos žemakulnės balerinos ar aukštakulnės basutės, nedidelė rankinė, o gal ir daili skrybėlė.
.

 

.

.


El.parduotuvėje www.evadesign.lt pateikiamos užuominos, kaip suknelės gali būti subtiliai transformuojamos, atidžiai parinktomis detalėmis, kaip galima minimaliomis pastangomis improvizuoti kuriant vis kitokią nuotaiką įvairiomis progoms.


Share this post