Apie - Moderni klasika moterims, butikas Vilniuje ir suknelės internete

Apie

.

EVA DESIGN-  tai elegantiškų siluetų, apgalvoto dizaino ir kruopštaus išpildymo drabužiai su charakteriu! Vienetinių, mažo tiražo drabužių ir juos papildančių aksesuarų linija sukurta ir pagaminta Lietuvoje. Kiekvieno modelio pagaminama vos po kelis vienetus, o detalės gali būti koreguojamos individualiai, atsižvelgiant į kiekvienos figūros ypatumus bei gyvenimo ritmą ir nuotaiką- taip sukuriamas unikalus, savitas išskirtinis įvaizdis, tad ir “antrininkę” sutikti tikimybė ypač menka.

Kuriant drabužius atsižvelgiame ir į tai, kad šiandieniniame gyvenimo tempe svarbu, jog rūbas būtų universalus ir būtų galima apsirengti ne tik į darbą ar į pasimatymą vakare, bet ir keliauti, o esant progai ir pasipuošti.

 Skirtingų faktūrų ir spalvų sagos jau tapusios atpažįstama braižo detale, atlieka ne tik funkcinę dalį, tinkamai parinktos jos suteikia drabužiui žaismingumo, unikalumo.

El.parduotuvėje www.evadesign.lt pateikiamos užuominos, kaip suknelės gali būti subtiliai transformuojamos, atidžiai parinktomis detalėmis, kaip galima minimaliomis pastangomis improvizuoti kuriant vis kitokią nuotaiką įvairiomis progoms.

EVA DESIGN – drabužiai su charakteriu – sukurta ir pagaminta Lietuvoje.